Sohbet nasıl Yapılır Sesli Chat Platformu


Merhaba değerli kullanıcılarımız seslisre sohbet platformunda sizlerin gördüğünüz gibi seviyeli ve görüntülü konusa Bileceğimiz sohbet kanalıdır.

Sitemizde kurullarımız ve disiplin şartları sunulmaktadır.Çünkü neden die sorarsanız sitemizde Aile ve eş dost bulunmaktadır,Seviye çerçevesindedir.Seslisare.com İnternet expor ve mozilla yandex opere gibi sayfalardan giriş yapılmaktadır.Giriş yaptıkdan sonra sitemizde rumuz ve resim şeçe bilir Misafir girişinden sitemize giriş tusuna basarak Aktive yükledikten sonra sohbet etmeye başlaya bilirsiniz.

Sitemizde giriş yaptıktan sonra odalarımız bulunmaktanır istediğiniz odaya gide bilir   sitenin sohbet bölümünün yanında mikrofon alma tıklayıp hem konusa bilir hemde şarkı paylaşa bilirsiniz kamera aça bilip haraketli  ikonlarımızdan  şarkı uyumlu atılmaktadır.

Seslisare.com Sitemizde seviye huzur en güzel dostluklar bulunmaktadır.Sizlerde aramıza katılmak ve sohbet ortamında bizlerle güzel dostluk olmak isterseniz sitemize giriş yaparak hem destek hemde güzel kardeş dost kazanmıs oluruz.

Seslisare.com Ailesi sizlere iyi sohbetler diler En güzel içden Dilekleriyle sağlıklı huzurlu olmanızı Dileriz.


Yazar: emekpanel

Görüntüleme: 1050 defa

Etiketler:

Yayınlanma Tarihi: 23 Şub Paz 01:53

YORUMLAR

Cevap bırakın